background-image
#Dyskusje

2 weeks ago

Kurwa mać

Hej ty! Tak ty! Któr# to właśnie czytasz. Wiesz co mnie niemiłosiernie wkurwia na tej stronie? To że nie da się tu oglądać anime. Tyczy się to głównie uploudowanych wcześniej serii. Czemu? Bo linki nie działają. Często antagonizowanie shinden nie ma z tym problemu. Czemu? Bo ma multum linków na jeden odcinek. Znaczy tu jest tak samo... Tylko że pod seriami które wyszły w przeciągu powstania strony ( może nawet nie wszystkimi). Energia mnie to pomimo że kocham docchi i od dwóch lat jest to moja ulubiona strona. Ba jestem tu od czasu kiedy dopiero powstawał serwer dc, znak strony był zupełnie inny czy nawet przed obecnym stanem zakładki "moje". Tym bardziej mnie boli że filmoteka anime... Ma problem by dać mi anime... Może ktoś podziała w tym kierunku. Może zaimplementować tu rozwiązania z shinden? Zanim powiesz że shinden do gówno... Zgadzam się z tobą. Ale przynajmniej wywiązuje się ze swoich podstawowych zadań.

Reakcje

👍
4
Kurwa mać
Komentarze 4
Spoiler
0 / 500
Ile komentarzy ładować:
5
Anonim4ea56 days ago

W chu*a nie lećcie, każdy zna angielski. Jest od zajebania anglojęzycznych stron z darmowymi anime których biblioteki aż się załamują od terabajtów...

🤡
3
Odpowiedz
truskawkanatorcie2 weeks ago

w końcu wjedzie w PL licencja i zrobią Ci crunchyroll za 60zł miesięcznie, i wtedy ci wszystko będzie działać xDD Mówisz o starszych anime? Znajdz mi na najpopularniejszych stronach PL Jujitsu Kaisen.

Odpowiedz
Anonim1532 weeks ago

Nwm czemu ale shinden mi wg nie działa

Odpowiedz
1 odpowiedzi
xanAdmin2 weeks ago

Wystarczy spojrzeć na statystyki strony i idzie zauważyć że codziennie są dodawane setki playerów żeby wszystko wróciło do normy, ale jest ciężko :)

image.png

Odpowiedz
2 odpowiedzi