

Spoiler
0 / 500
Ile komentarzy ładować:
5
Finalnie podsumowując Dr. STONE dla mnie z jeden lepszych i ciekawszych shounenów jeśli chodzi o sam pomysł na fabułę, jeśli chodzi odkrywanie na nowo samych wynalazków itp. może kiedyś przeczytam sobie mangę, żeby sobie porównać ją z adaptacją anime.
Finalnie podsumowując Dr. STONE dla mnie z jeden lepszych i ciekawszych shounenów jeśli chodzi o sam pomysł na fabułę, jeśli chodzi odkrywanie na nowo samych wynalazków itp. może kiedyś przeczytam sobie mangę, żeby sobie porównać ją z adaptacją anime.
o już koniec samego anime "Dr. STONE", szczerze dla mnie ten trzeci part SCIENCE FUTURE jest dla mnie totalnym rozczarowaniem jeśli chodzi o samą treść, która nie porywała (nie licząc wątku Saia, który był nie wielu ciekawych rzeczy w tym courze finalnego sezonu), wraz z finałem, który pozostawia wiele do życzeń...
Mimo gorzkich słów przed chwilą, była wspaniała 4-letnia przygoda z Doktorem Kamieniem, pierw oglądając dwa pierwsze sezony, które już dawno wyszły i później wyczekując cierpliwie na kolejne sezony, której nigdy nie zapomnę, jeśli mam ocenić trzeci part SCIENCE FUTURE to by dostał 6/10, a ocena ogólna samej serii to 9/10.